خب دیگه اسکوتر برقی وسیله ای نیست که کسی با اون غریبه باشه ! تعجب این وسیله در دنیای امروز اینقدر همه گیر شده که کاربران و مخاطبان بسیار زیادی داره . مخصوصا با نزدیک شدن به فصل گرما و تابستان بازار این محصول داغ و داغ تر میشه . یکی از برند های مطرح در این زمینه شیائومی هست . البته این برند در طراحی و ساخت خیلی از وسایل هوشمند و مدرن فعالیت داره ولی خب اسکوتر برقی هم تولید میکنه . من خودم ساعت هوشمند شیائومی رو خریده بودم  و خلیم راضی بودم . من حیصل مجموعه شیائومی جدیدترین اسکوتر برقی تاشوی خودش به اسم MIJIA PRO رو طراحی و رونمایی کرده که ظاهرا آپشن ها و ویژگی های خوبیم داره . این اسکوتر برقی فقط 14 کیلوگرم وزن داره و میتونه تا مسافت 45 کیلومتر با یکبار شارژ شما رو همراهی کنه . قیمتش هم تو پایه های 400 دلاره . برای مطالعه کامل اطلاعات این محصول اینجا کلیک کنید . 

منبع : اخبار رسمی

بررسی تمامی هاوربرد ها و اسکوتر ها اسکوتر ,برقی ,شیائومی ,رو ,های ,ها ,اسکوتر برقی ,ها و ,جدیدترین اسکوتر ,این محصول ,طراحی ومنبع

اقدام عجیب یک مرد معلول

رونمایی از جدیدترین اسکوتر برقی تاشو شیائومی

اسکوتر برقی ها در آلمان آزاد شدند

بررسی اسکوتر برقی تک چرخ Onewheel+XR

اسکوتر برقی فولکس واگن

راهنمای خرید اسکوتر برقی

قانونی شدن اسکوتر ها در نیویورک

مشخصات

آخرین جستجو ها

آموزش عکاسی حرفه ای با رینگ لایت: وی پی اس کرکی بهترین سایت ارزانی گیلان املاک Life معرفی کالا فروشگاهی قالیشویی در اصفهان | خلیج فارس اسکای موزیک قوی ترین و معتبرترین شرکت تعمیرات لوازم خانگی در تهران